Hakkımızda

Genel merkezi İstanbul’da olan SBF Grup 2013 yılına iki girişimci arkadaş tarafından kurulmuştur. Ağırlıklı olarak kendi markaları olan OYSTER, KANA ve Imusic ürünlerin imalat, ithalat ve satışını gerçekleştirmektedir.

Kurulduğu günden bugüne sürekli artan bir büyüme kaydeden SBF Grup’un, üç yıl içerisinde Türkiye çapında 1.000’den fazla mağazada ürünleri satılır hale gelmiştir. SBF Grup, 2023 yılına kadar ülke çapında 2.000 mağaza satış noktasına ulaşmayı hedeflemektedir.

SBF Grup, kaliteli yaşam ve müşterilerin ihtiyaçlarına kaliteli ürün & hizmetlerle hitap etme felsefesini savunan; kendisini, müşterilerine kaliteli, yaratıcı, uygun fiyatlı ürünler tedarik etmeyi ilke edinmiş bir firmadır. SBF Grup aynı zamanda, IT Aksesuar, Hızlı Tüketim Ürünlerini DIY (Do It Yourself) satış sistemi ile alışveriş merkezlerindeki kendi noktalarında ve sanal marketlerde satarak moda ve eğlenceyi bir araya getiren yeni bir iş stili yaratmıştır. Kaliteli yaşama dönük bir iş ve yaşam felsefesini benimseyen SBF Grup, müşterilerin iyi bir yaşam tarzı ve alışveriş tecrübesi edinebilmelerini sağlamak için yepyeni ve eğlenceli bir alışveriş ortamı oluşturmaya odaklanmıştır.

Türkiye’de ve dünyadaki iş yapış felsefemiz güvenilir, kaliteli, eşsiz stilde ve düşük fiyatlı ürünleri daha çok tüketiciye ulaştırmaktır.

1.000

Satış Noktası

6

Tasarım Ödüllü Ürün

700.000

Mutlu Müşteri

56

İlde Ürün Satış Noktası